Beyşehir\'in Sanal Kütüphanesi
YAYIN ARA
Aramak istediğiniz yayına ait başlık, konu ya da anahtar bir kelime giriniz.
 
YAYIN TAVSİYE ET
Beyşehir için bulunmaz bir arşiv niteliğinde olan bu kütüphaneye destek vermek ister misiniz?
Eğer arşivinizde, Beyşehir Gölü ve havzasında yer alan bölgelere ait döküman mevcutsa lütfen kütüphanede yer almasını sağlayın. Bunun için aşağıdaki YAYIN ÖNER butonuna tıklayın.
MUTLAKA İNCELEYİN!
Dünden Bugüne Beyşehir
Dünden Bugüne Beyşehir

TELİF HAKLARI BİLDİRGESİ
Telif Hakları İnternet sitemiz, Beyşehir Gölü ve havzasında yer alan bütün yerleşim yerlerinin, tarih, kültür, coğrafya ve diğer alanlarında ki bilgilerinin yer alacağı çok kapsamlı internaktif bir yapıya sahiptir. Bu yapıda, yayınlanmasında herhangi bir hukuki sıkıntı olmayan bütün yayınlar eklenmektedir.

Bu internet sitesi kamusal bir alandır. Herkes ücretsiz faydalanabilir.

Sitemizin içeriğindeki tüm yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya fikir ürünleri Beyşehir Belediyesi yetkilisinin veya eserin sahibinin ya da kanuni varisinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

Bu site kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik, bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler nedeniyle Beyşehir Belediyesi yetkililerine sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Beyşehir Belediyesi Sanal Kütüphane web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Beyşehir Belediyesi tarafından garanti edilmemektedir. Beyşehir Belediyesi Sanal Kütüphanesi web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve müsbet zararlardan ve olası zarar ve masraflardan dolayı Beyşehir Belediyesi yetkililerinin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Kullanıcı, bu kuralların Beyşehir Belediyesi tarafından zaman zaman değiştirilebilir olduğunu kabul eder ve düzenli olarak bu kuralları gözden geçireceğini ve kurallara uygun hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Anasayfa | Beyşehir Belediyesi | Fotoğraf Portalı | Video Portalı | Foto-Galeri | Beyşehir Sanal Tur | Mebis | İletişim
Tüm hakları saklıdır. Beyşehir Belediye Başkanlığı
Yeni Yayın Önerisi